KONST / Litografier / Färglitografi 13767075
nr 1376 7075
Färglitografi
Bo Lundkvist. Signerad, numrerad 10/40. Motivet: 56x39cm, yttermått inklusive ram: 90x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:55:57
300 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr